LOGO
EN

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie”, 2 grudnia 2023 r.

2 grudnia 2023 roku odbędzie się V Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Psychiatria na świecie”, organizowana przez Centrum Terapii Dialog. Konferencja skierowana jest do lekarzy psychiatrów. O czym będzie mowa podczas spotkania? O tym, jak zmienia się psychiatria, co nowego w leczeniu psychiatrycznym, czym żyją lekarze psychiatrzy na świecie. Będzie dużo najnowszej wiedzy, aktualnych doniesień, informacji o ważnych, być może przełomowych, odkryciach i badaniach.

Program

Program konferencji powstaje na podstawie najciekawszych wystąpień z najważniejszych tegorocznych kongresów psychiatrycznych na świecie.

Zespół lekarzy psychiatrów z Centrum Terapii Dialog co roku bierze udział w konferencjach psychiatrycznych na świecie. W 2023 roku będą obecni m.in. na:

  • EPA w Paryżu (25–28 marca 2023 r.)
  • APA w San Francisco (20–24 maja 2023 r.)
  • WPA w Wiedniu (28 września – 1 października 2023 r.)
  • ECNP w Barcelonie (7–10 października 2023 r.)

Lekarze z Dialogu wezmą udział w dziesiątkach wykładów, paneli, dyskusji, następnie wybiorą najciekawsze tematy i przedstawią je polskim lekarzom podczas V edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Psychiatria na świecie”. Uczestnicy będą mogli posłuchać o najnowszych i najciekawszych zagadnieniach związanych z diagnostyką oraz terapią wybranych chorób i zaburzeń psychicznych.

Kto wystąpi?

Wśród prelegentów są specjaliści Centrum Terapii Dialog z wieloletnim doświadczeniem, m.in. prof. dr hab. n. med. Tomasz Sobów, dr n. med. Marta Gawłowska-Sawosz, dr hab. n. med. Grzegorz Opielak, dr Magdalena Flaga-Łuczkiewicz, natomiast kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. n. med. Marek Jarema.

Rejestracja

W tym roku Konferencja odbędzie się ponownie w formie hybrydowej: stacjonarnie w Warszawie oraz online. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do zapisów na konferencję: https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/psychiatria2023, a także do śledzenia Centrum Terapii Dialog na Facebooku, gdzie będą prowadzone relacje z wyjazdów lekarzy na największe kongresy psychiatryczne na świecie i będą publikowane informacje o kolejnych punktach programu grudniowej konferencji: https://www.facebook.com/Centrum.Terapii.Dialog i na https://www.facebook.com/events/688939632975861

Więcej informacji:

Weronika Kurtycz
Marketing & PR Manager
Centrum Terapii Dialog
tel. 508295735
e-mail: weronika.kurtycz@terapiadialog.pl
https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/